Vybavení - Zubní ordinace Dental Vita - Praha 8

Tel: +420 776 682 422

Dr. Pavlo Kryčfalušij

Vybavení ordinace

Stomatologická ordinace Dental Vita je vybavena širokým sortimentem moderních nástrojů které umožňují dosahovat špičkových výsledků v oblasti stomatologické péče o pacienty. 

CHIRANA CHEESE EXCLUSIVE

 

CHIRANA CHEESE EXCLUSIVE je zubní souprava nové generace.

 

 

Rentgenová souprava

 

Rentgenová souprava s citlivým elektronickým snímačem dokáže odhalit například kazy v místech nepřístupných lidskému zraku při minimálních dávkách radioaktivního záření.

 

 

Intraorální kamera umožňuje

 

Intraorální kamera umožňuje provádět rychlá a přesná vyšetření ústní dutiny. Pomocí tenkého endoskopu a světla umožnuje zubnímu lékaři  proniknout do těch nejnepřístupnějších oblastí ústní dutiny a tyto ukázat na monitoru pacientovi. A navíc pacient na vlastní oči může ocenit pozitivní změny po ošetření.

 

 

Air flow NSK (pískovač)

 

Air flow NSK (pískovač) se používá při odstranění nežádoucích zabarvení zubů. Speciální koncovka využívá sprej s jemným pískem, kterým jsou usazeniny z povrchu zubů odstraněny bez poškození zubní skloviny.

 

 

RAYPEX 6 apexlokátor

 

RAYPEX 6 apexlokátor se používá pro endodontické ošetření. Je určen k přesnému změření délky kořenových kanálků a vizuální sledování nástroje v kanálku po celou dobu zákroku. Měření tímto přístrojem je naprosto bezbolestné.

 

 

Autokláv Lisa W&H

 

Autokláv Lisa W&H pro sterilizací nástrojů.

 

 

Label printer

Sodexo