Zubní implantátý - Zubní ordinace Dental Vita - Praha 8

Tel: +420 776 682 422

Dr. Pavlo Kryčfalušij

Zubní implantáty

Zubní implantát je umělá náhražka vlastního zubu, která je vpravena do ústní dutiny na místo původního zubu a plní jeho funkci. Je to i možnost, jak se vyhnout zbytečnému obrušování zdravých zubů kvůli můstku.

Zubní implantáty Dnes již pomocí implantátů lze nahradit jak jednotlivý zub, tak více chybějících zubů, až po řešení celých bezzubých čelistí - tam umožňují implantáty zhotovit zuby "na pevno" místo vyndavací protézy.  Jedná se nejčastěji o titanový šroub, který se zavede na místo chybějícího zubu. Ten po zavedení pevně sroste s čelistní kostí, do níž je vsazen, a tím vytvoří dokonalý základ pro nový zub. Úspěšnost vhojování implantátů je dnes skutečně velmi vysoká, přesahuje 95%. Zubní implantát by měl být považován za možností první volby, protože běžné ošetření zubním můstkem vyžaduje obroušení často zdravých okolních zubů.

 

Použiváme implantáty špičkové kvality ASTRA TECH - číslo 1 ve světové impantologii.

Cena zahrnuje cenu vlastního implantátu, cenu chirurgické fáze ošetření, Implantsprotetické části ošetření a cenu samotné protetické práce (korunky nebo můstky). Při ošetření mezery po více zubech je nutné použít několik implantátů, na kterých je upevněný můstek. Celková cena pak závisí na počtu použitých implantátů vzhledem k velikosti defektu a rozsahu protetické práce.