Zubní ordinace - Zubní ordinace Dental Vita - Praha 8

Tel: +420 776 682 422

Dr. Pavlo Kryčfalušij

 • Profesionální a osobní přístup k pacientům

  Profesionální a osobní přístup k pacientům

  Poskytujeme komplexní a profesionální péči o Vaše zuby od vstupního vyšetření až po složité chirurgické zákroky. Naše priority jsou individuální přístup ke každému pacientovi, maximální kvalita stomatologické peče a komplexní řešení s dlouhodobou prognózou.

 • Váš dokonalý úsměv je naší prioritou

  Váš dokonalý úsměv je naší prioritou

  Zářivý úsměv s dokonale bílými zuby je v současné době naprostou samozřejmostí a podmínkou úspěchu v osobním životě i v zaměstnání. Nežádoucího zabarvení se můžeme zbavit prostřednictvím domácího nebo ordinačního bělení zubů.

 • Vysoce kvalitní stomatologická péče

  Vysoce kvalitní stomatologická péče

  Stomatologická ordinace je vybavena širokým sortimentem moderních nástrojů, které umožňují poskytovat vysoce kvalitní služby.

Zubní pohotovost

Stomatologická ordinace Dental Vita nabízí zubní pohotovost našim i novým pacientům. Akutní ošetření provedeme efektivně a bezbolestně tentýž den.

Po předchozí domluvě na telefonu +420 776 682 422

O Dental Vita

Vítáme Vás na stránkách společnosti Dental Vita s.r.o.  Jsme nová moderní zubní ordinace s prvotřídním stomatologickým vybavením.  V naší stomatologické ordinaci nabízíme krátké objednací lhůty a rychlé komplexní řešení Vašich akutních i dlouhodobých starostí s chrupem. Spolupracujeme se soukromými zubními laboratořemi, které poskytují záruku na veškeré protetické náhrady.

AKTUÁLNÍ  INFORMACE 

1-19.12.2021 dovolená

V případě akutních potíží mimo ordinační dobu či v době dovolené se prosíme obracejte na zubní pohotovost